• Скринька задоволень - набір чаю Роннефельдт • Joy of Tea® Genussbox

    Teehaus Ronnefeldt
    23250
    В наявності
    540,00Грн.

Чайний набір   Ronnefeldt   Joy of Tea ® Genussbox   (Роннефельдт Скринька задоволень) в преміум саше на чашку. Спробуйте і насолоджуйтеся. Найвища якість чаю. Дивовижна коробка - чудова можливість для знайомства з усією колекцією чаю   Ronnefeld Joy of Tea®.

13 сортів і 15 порцій чаю. В одному наборі всі види чаю з колекції Ronnefeldt Joy of Tea®, див.нижче.

Фільтр-пакет виготовлений з натуральних волокон абаки, що дозволяє отримувати напій відмінної якості, зберігаючи його природний смак і аромат. Особлива текстура пакетика дозволяє прискорити процес заварювання чаю, а завдяки подовженій формі саше крупнолистовий чайний лист повністю розкриваються в гарячій воді. Кожен пакетик в індивідуальній упаковці, щоб максимально тривалий час зберегти смакові якості чаю, і має інноваційний кліп, який фіксується на чашці на час заварювання

Чай з колекції Joy of Tea® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

Чай з колекції Joy of Tea ® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

 

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Спосіб подачі: Чашка 300 мл

Чорний чай

Час заварювання: 3-4 хв

Температура води:   80-95 °С

Фруктовий чай

Час заварювання: 8-10 хв

температура води: 100 °С

 

Інші товари тієї ж серії: