• -6%
  Чорний чай Роннефельдт Королівський Ассам • Joy of Tea® Royal Assam 15х2,6g
 • Чорний чай Роннефельдт Королівський Ассам • Joy of Tea® Royal Assam 15х2,6g

  Teehaus Ronnefeldt
  23020
  В наявності
  420,00Грн. 395,00Грн.

Чорний чай Ronnefeldt Royal Assam Joy of Tea® ( Роннефельдт Королівський Ассам ) в преміум саше на чашку є чорний моносорт, вирощений на плантаціях регіону Ассам в Індії. До складу заварки входить велика кількість золотистих тіпсів (чайних бруньок), що характерно тільки для особливо якісного чаю. При заварюванні такий чай має багатогранний смако-ароматичний профіль. Чай Ассам з витонченим квітково-медовим ароматом і міцним, насиченим смаком з нюансами солоду і спецій, а також легкими солодкуватими нотками лакриці.

Фільтр-пакет виготовлений з натуральних волокон абаки, що дозволяє отримувати напій відмінної якості, зберігаючи його природний смак і аромат. Особлива текстура пакетика дозволяє прискорити процес заварювання чаю, а завдяки подовженій формі саше крупнолистовий чайний лист повністю розкриваються в гарячій воді. Кожен пакетик в індивідуальній упаковці, щоб максимально тривалий час зберегти смакові якості чаю, і має інноваційний кліп, який фіксується на чашці на час заварювання.

Чай з колекції Joy of Tea® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

Склад: Чорний чай

Походження: Ассам, Індія

Час збору чаю:   Літо

Категорія якості чайного листа: TGFOP

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Спосіб подачі: Чашка 300 мл

Час заварювання: 3-5 хв

Температура води : 90-95 °С

Інші товари тієї ж серії: