• Чорний чай з бергамотом Роннефельдт Ерл Грей • Joy of Tea® Earl Grey 15х2,3g
  • Чорний чай з бергамотом Роннефельдт Ерл Грей • Joy of Tea® Earl Grey 15х2,3g

    Teehaus Ronnefeldt
    23030
    В наявності
    420,00Грн.

Чорний чай Ronnefeldt Earl Grey Joy of Tea® ( Роннефельдт Ерл Грей ) в преміум саше на чашку - міцний ароматизований купаж, приготований з індійського сорту Дарджилінг. Великі листочки пізнього осіннього збору, зірвані вручну, виробник просочує ефірними маслами бергамоту. Висихаючи, вони зберігають пряно-цитрусовий аромат, який потім без залишку передають темно-бурштиновому настою.

Фільтр-пакет виготовлений з натуральних волокон абаки, що дозволяє отримувати напій відмінної якості, зберігаючи його природний смак і аромат. Особлива текстура пакетика дозволяє прискорити процес заварювання чаю, а завдяки подовженій формі саше крупнолистовий чайний лист повністю розкриваються в гарячій воді. Кожен пакетик в індивідуальній упаковці, щоб максимально тривалий час зберегти смакові якості чаю, і має інноваційний кліп, який фіксується на чашці на час заварювання.

Чай з колекції Joy of Tea® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

Склад: Чорний чай , масло бергамота.

Походження: Дарджилінг, Індія

Час збору чаю: Осінь

< strong> Категорія якості чайного листа: TGFOP

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Спосіб подачі: Чашка 300 мл

Час заварювання: 3-5 хв

температура води: 90-95 °С

Інші товари тієї ж серії: