Доставка і оплата

Доставка кур'єром по Києву

В даний час всі доставки виконуються кур'єрами Нової пошти.

БЕЗКОШТОВНО, при сумі замовлення понад 1800 грн. і попередній оплаті на р/р у Приват Банку. Якщо сума замовлення менше 1800 грн., то плата за доставку становить ~50 грн., відповідно до тарифів Нової пошти. Доставка здійснюється на протязі 2-х днів з моменту підтвердження замовлення (з 14:00 до 18:00). Час доставки попередньо узгоджується з замовником. У суботу та неділю в магазині вихідний день: замовлення приймаються і обробляються тільки в електронному вигляді через сайт Інтернет-Бутік Sybaris, а доставка здійснюється в понеділок. При відсутності на складі обраного найменування або необхідної кількості товару, співробітники компанії обов'язково повідомлять Вам про це і запропонують заміну. Оплата послуг по доставці кур'єром по Києву здійснюється готівкою гривнями кур'єру при отриманні товару, якщо Ви зареєстровані на Новій Пошті, то можете оплатити їхні послуги на сайті або в додатку. При оплаті товару готівкою кур'єру вартість доставки замовлення = вартість доставки товару по Києву + вартість доставки грошей за товар (тариф Нової пошти – 20грн. + 2% від вартості товару). Вартість доставки замовлення можна розрахувати за допомогою калькулятора на сайті компанії "Нова Пошта". В ціну доставки входить страховка.

Доставка замовлень по Україні

БЕЗКОШТОВНО, при сумі замовлення понад 1800 грн., і попередній оплаті на р/р у Приват Банку. Доставка здійснюється Новою поштою до відділення. При замовленні адресної доставки оплата відповідно до тарифів Нової пошти. Оплата посилки проводиться після підтвердження замовлення передоплатою або післяплатою в момент її отримання разом з оплатою вартості доставки. Доставка займає 1-3 робочих дні. Як правило, наші клієнти отримують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки замовлення. Відстежити доставку замовлення можна за допомогою сервісу «Відстежити вантаж за номером ТТН на сайті Нової Пошти». Номер товарно-транспортної накладної буде Вам відправлений по електронній пошті або СМС відразу після відправки замовлення.

З оплатою післяплатою вартість доставки замовлення = вартість доставки товару з Києва + вартість доставки грошей за товар до Києва (тариф Нової пошти – 20грн. + 2% від вартості товару). Вартість доставки замовлення можна розрахувати за допомогою калькулятора на сайті компанії «Нова Пошта». В ціну доставки входить страховка.

Вартість доставки – від 35 грн.

Примітки: Переконливе прохання при отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії за товарами, придбаними в Інтернет-бутік Sybaris направляйте на e-mail:info@sybaris.com.ua.

Знижки на товар і Ваша персональна не підсумовуються, тобто враховується тільки максимальна.