Листовий чай Ronnefeldt

Чай Роннефельдт листовой

 

Найвища якість розсипного чаю Ronnefeldt полягає у величезній кількості деталей, яким виробник приділяє увагу на протязі всього процесу створення продукту. Контроль якості починається зі збору врожаю і не припиняється до моменту запечатування чайних упаковок в транспортні контейнери. Виробник приділяє пильну увагу всім етапам створення і забезпечує ексклюзивну якість продукту, що відповідає преміальним стандартам. Чай Роннефельдт – це не просто смачний напій, але й новий стандарт елітного чаю, який так люблять поціновувачі по всьому світу. 

Чай Роннефельдт – як створюються шедеври

Історія чаю Роннефельдт налічує близько 200 років, і за ці століття фахівці компанії вивели цілий звід строгих правил і безпрецедентних стандартів якості, від яких не відступають до цього часу. Продукт обробляється і перевіряється вручну, як і два століття тому, що значним чином підвищує якість напою.

Чай Ronnefeldt є візитною карткою кращих готелів і ресторанів по всьому світу. Це той самий «преміальний чай», який можна спробувати в найдорожчих закладах на планеті. Саме він відкриває двері в абсолютно новий світ дійсно якісних і незабутніх напоїв, які зовсім нещодавно були прерогативою представників аристократії. У нашому інтернет-магазині можна купити преміальний чай, який буде дарувати вам неймовірну кількість незабутніх емоцій і стане вибором номер один на все життя.

Листовий чай Ronnefeldt – це особливе задоволення, яке занурює в атмосферу спокою, знімає стрес і напруження. Приємно спостерігати за тим, як плавно розкривається чайний лист, перетворюючи тепло сонця, запах вітру і аромати гір у вишуканий напій. Листовий чай призначений не тільки для гурманів, а й для тих, хто не готовий йти на компроміс у щоденному поспіху. Ronnefeldt пропонує широкий вибір листового чаю з кращих плантацій світу.