• Чорний чай Роннефельдт Англійський Сніданок • Joy of Tea® English Breakfast 15х2,2g
  • Чорний чай Роннефельдт Англійський Сніданок • Joy of Tea® English Breakfast 15х2,2g

    Teehaus Ronnefeldt
    23000
    В наявності
    420,00Грн.

Чорний чай Ronnefeldt English Breakfast Joy of Tea ® (Роннефельдт англійський Сніданок ) в преміум саше на чашку є ідеальний купаж з кращих сортів чаю з високогірної плантації Ува. Напій відрізняється міцним і насиченим смаком, пряними і солодовими відтінками. У його глибокому ароматі представлені квіткові тони і нотки цитруса. Купаж добре відомий своїми тонізуючими властивостями. Прекрасно поєднується з цукром, лимоном або молоком.

Фільтр-пакет виготовлений з натуральних волокон абаки, що дозволяє отримувати напій відмінної якості, зберігаючи його природний смак і аромат. Особлива текстура пакетика дозволяє прискорити процес заварювання чаю, а завдяки подовженій формі саше крупнолистовий чайний лист повністю розкриваються в гарячій воді. Кожен пакетик в індивідуальній упаковці, щоб максимально тривалий час зберегти смакові якості чаю, і має інноваційний кліп, який фіксується на чашці на час заварювання.

Чай з колекції Joy of Tea® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

Склад: Чорний чай

Походження: Цейлон

Час збору чаю:   Літо / Осінь

Категорія якості чайного листа:   FBOP

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Спосіб подачі: Чашка 300 мл

Час заварювання: 3-4 хв

температура води: 90-95 °С

Інші товари тієї ж серії: