Чорний чай Ronnefeldt English Breakfast LeafCup® (Роннефельдт Англійський Сніданок) в преміум саше на чашку це ідеальний купаж з кращих сортів чаю з високогірної плантації Ува. Напій відрізняється міцним і насиченим смаком, пряними і солодовим відтінками. У його глибокому ароматі представлені квіткові тони і нотки цитруса. Купаж добре відомий своїми тонізуючими властивостями. Прекрасно поєднується з цукром, лимоном або молоком.

Фільтр-пакет виготовлений з натуральних волокон абаки, що дозволяє отримувати напій відмінної якості, зберігаючи його природний смак і аромат. Особлива текстура пакетика дозволяє прискорити процес заварювання чаю, а завдяки подовженій формі саше крупнолистовий чайний лист повністю розкриваються в гарячій воді. Кожен пакетик в індивідуальній упаковці, щоб максимально тривалий час зберегти смакові якості чаю, і має інноваційний кліп, який фіксується на чашці на час заварювання.

Чай з колекції LeafCup® від Ronnefeldt відмінно підійде не тільки для домашнього чаювання, але і для чаювання в офісі, в подорожі, на природі.

 

Склад:чорний чай

Походження:Цейлон

Час збору чаю:  Літо/Осінь

Категорія якості чайного листа: FBOP

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Спосіб подачі:чашка 300 мл

Час заварювання:3-4 хв

температура води:90-95°С

Інші товари тієї ж серії: