• Трав'яний чай Роннефельдт Чарівні Трави • Magic Herbs 50g

    Teehaus Ronnefeldt
    33541
    В наявності
    225,00Грн.

Чай   Ronnefeldt   Magic Herbs   (Роннефельдт Чарівні Трави)   - нехай трапиться диво! Ця особлива трав'яна композиція з коноплями та м'ятою створює гармонійні моменти.

 

Склад:   листя кропиви, шматочки яблука, м'ята перцева (15% ), шкірка шипшини, корінь лакриці, конопля (8%), квітки мальви, квітки     синьої волошки.

Щоб максимально розкрити смак чаю і зберегти його корисні властивості, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

Кількість заварки: 1 ч.л. на чашку (3г на 200 мл води)

Температура води: 100 °С

Час заварювання: 5-8 хв

 

Дізнайтеся захоплюючу довідкову інформацію про коноплі, законодавці мод, латинської коноплі - одному з найстаріших культурних рослин в світі.

Через своїх позитивних властивостей коноплі часто використовувалася як корисне і лікарська рослина. У 1920-х роках вільний продаж рослини була заборонена рішенням Женевської конференції з опіуму. Тому забуті їх незмінно цінні властивості. Конопля і продукти з конопель, які сьогодні можна вільно купити в магазинах, мають занадто низьку концентрацію ТГК *. Тому ці види рослин не використовуються для виробництва інтоксикантів. У нашому новому створенні чаю ми вибрали коноплю через її корисних властивостей, відомих протягом тисячоліть. Ми просто говоримо: з поверненням, Magic Herbs!

* ТГК (тетрагідроканнабінол) - психоактивну речовину рослини, що відповідає за п'янкий ефект.  

Інші товари тієї ж серії:

Покупці цього товару також вибирають